Garážové brány

Garážové brány (garážové dvere) sa vyrábajú v širokom sortimente od cenovo výhodných neizolovaných brán až po plne izolované v rôznych designoch a farebných odtieňoch. Otváranie garážových brán môže byť manuálne kľučkou so zámkom alebo elektropohonom. V prípade otvárania elektropohonom sa inštaluje aj tzv. "núdzový odblok" pre prípad výpadku elektrickej energie.

 

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálna garážová brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop alebo súbežne so stenou (podľa prevedenia).

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo pod strop garáže alebo do strany súbežne so stenou. Vďaka tomuto konštrukčnému princípu ponúkajú sekčné garážové brány maximálne miesto vo vnútri garáže i pred garážou.

Sekčné garážové brány sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo viacerých odtieňoch RAL alebo v imitácii dreva.

 

Preklápacie garážové brány

Preklápacie garážové brány

Preklápacia garážová brána sa skladá z rámu, pevného bránového krídla a horizontálnych vodiacich líšt.

Pri otváraní je krídlo preklápacej garážovej brány dvíhané pomocou systému pružín a na ramenách sa plynulo vyťahuje a zasúva sa pod strop garáže.

Preklápacie garážové brány sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo viacerých odtieňoch RAL alebo v imitácii dreva.

 

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány

Rolovacia garážová brána je úsporným riešením pre uzavretie otvoru z hľadiska priestoru. Skladajú sa z lamelového panciera, vodiacich líšt a z navíjacieho bubna, ktorý je umiestnený priamo nad stavebným otvorom.

Osadenie preklápacej garážovej brány za otvorom z interiérovej strany nevyžaduje žiadne stavebné úpravy a brána zaberá minimálny priestor. Celá plocha garážovej brány sa roluje do hliníkového krytu umiestneného nad otvorom.

Rolovacie garážové brány sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo viacerých odtieňoch RAL alebo v imitácii dreva.

 

Priemyselné garážové brány

Priemyselné garážové brány

Priemyselná garážová brána je robustnej konštrukcie vhodnej pre akékoľvek zaťaženie a jej tepelnoizolačné vlastnosti spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla.

Z bezpečnostných a tiež praktických dôvodov sa priemyselné brány presvetľujú vstavaným presklenením hranatého tvaru alebo celoplošnou presklenenou sekciou. K ľahšiemu prechodu osôb ponúkame možnosť zabudovania priechodných dverí so samozatváračom a so zámkom.

Otváranie je zabezpečené pomocou motorovej jednotky s riadiacou elektronikou a ľubovoľným koncovým zariadením. Ovládať ich možno aj pomocou ručnej mechaniky a pružinových posilňovačov, čo dovoľuje ich otváranie aj v čase výpadku elektrickej energie.

 

Realizácie garážových brán

Preklápacia garážová brána
Preklápacia garážová brána
Garážová brána
Garážová brána
Garážová brána

Montáž garážových brán robíme prednostne v mestách Banská Štiavnica, Zvolen, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, ...

Milan Havran

IČO: 34280901
DIČ: 1028430579

Podhorie 119
969 82 Podhorie

Telefón: +421 45 9662 134

Mobil: +421 905 966 432
+421 914 292 055

E-mail: havros@havros.sk

Milan Havran © 2024